Hírek röviden

Plébániai könyvtárunk kifejezetten vallási, hitéleti, egyházi könyvekre szakosodott, hogy az érdeklődőket segítse. Lehetőség van helyben olvasásra és kölcsönzésre egyaránt. A nyitva tartási idő kedd 16.00-17.30 között.

Katekumen csoport PDF Nyomtatás E-mail

Felnőtt vagy, de még nem voltál elsőáldozó? Talán még meg sem kereszteltek?
Ezekben a szentségekben részesültél ugyan, de most bérmálkozni szeretnél?

Gyere el a plébániánkra! A hozzád hasonló vágyú felnőttek katekumen csoportjában felkészülhetsz a szentségek vételére. A két éves felkészülés során megtapasztalhatod a Szentháromság szeretetét, kinyilsz Isten és a felebarátod felé, megtapasztalhatod a Szentháromságos életet. Felfedezheted talentumaidat, melyeket Istentől kaptál a szolgálatra.

A mi csoportunkban kilenc Isten szeretetére vágyó ember találkozik keddenként 19-20 óra között, közben sok szeretetet adnak egymásnak is.

A csoport vezetője: Imre atya, segítői a befogadók: Cselovszki Dominika, Lantos Csaba,
Szabóné Égető Zsuzsanna
.

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 41 vendég böngészi