Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

Katekumen csoport PDF Nyomtatás E-mail

Felnőtt vagy, de még nem voltál elsőáldozó? Talán még meg sem kereszteltek?
Ezekben a szentségekben részesültél ugyan, de most bérmálkozni szeretnél?

Gyere el a plébániánkra! A hozzád hasonló vágyú felnőttek katekumen csoportjában felkészülhetsz a szentségek vételére. A két éves felkészülés során megtapasztalhatod a Szentháromság szeretetét, kinyilsz Isten és a felebarátod felé, megtapasztalhatod a Szentháromságos életet. Felfedezheted talentumaidat, melyeket Istentől kaptál a szolgálatra.

A mi csoportunkban kilenc Isten szeretetére vágyó ember találkozik keddenként 19-20 óra között, közben sok szeretetet adnak egymásnak is.

A csoport vezetője: Imre atya, segítői a befogadók: Cselovszki Dominika, Lantos Csaba,
Szabóné Égető Zsuzsanna
.

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 55 vendég böngészi