Címlap Hírek Kézműves családi nap
Hírek röviden

Plébániai könyvtárunk kifejezetten vallási, hitéleti, egyházi könyvekre szakosodott, hogy az érdeklődőket segítse. Lehetőség van helyben olvasásra és kölcsönzésre egyaránt. A nyitva tartási idő kedd 16.00-17.30 között.

Kézműves családi nap PDF Nyomtatás E-mail

Nagy érdeklődéssel vártuk a plébániánkon még új kézműves foglalkozással, játékkal, hagyományőrzéssel egybekötött programot. A türelmet, kitartást igénylő kézimunkák először nehezen indultak, mert nem mindenki találta meg rögtön a helyét, de ahogy ráéreztek az alkotás örömére a kisebbek és nagyobbak is jól érezték magukat. Így születtek meg a kis bohócok, a királyfik és királylányok. A program második felében a közös csapatjátékok igazán jól megmozgatták a gyerekeket és még néhány vállalkozó szellemű felnőttet is, de a nézők sem unatkoztak.
A meleg tea és lilahagymás zsíros kenyér finom, jóleső ráadás volt.
Sikerült bebizonyítani a szervező „Védőháló Egyesület”-nek, hogy néhány egyszerű ötlettel és drága játékok nélkül is hangulatos, közösségépítő programot lehet kitalálni, ha a szívét és fantáziáját használja az ember.

Aradi Mária

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 37 vendég böngészi