Címlap Hírek Jubiláns házasok miséje

Jubiláns házasok miséje PDF Nyomtatás E-mail

Június  14-én  a  18 órai  szentmisét  jubiláló házaspárjainkért  ajánlottuk  fel,  azokért,  akik  ebben  az  évben ünnepelték  5.,  10.,  15.  stb. házassági  évfordulójukat. Sok házaspár  jött el  erre  a  szép  alkalomra. Egymás  szemébe néztek  és könnyekig meghatódva  tettek  ismételten  örök  fogadalmat egymásnak.
Ebben  a  szentmisében  köszöntöttük  papságának 30. évfordulóját ünneplő lelki atyánkat, Kiss Imrét is. A szentmise után a plébániára hívtuk az ünneplő házaspárokat és egy pohár pezsgő kiséretében megosztották velünk életük egy-egy szép pillanatát.

Fotó: Csányi Sándor