Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

Elsőáldozás PDF Nyomtatás E-mail

Május 25-én, szombat délelőtt volt az elsőáldozásra készülő gyerekek vizsgája és gyónása. A sikeres vizsgát közös ebéd zárta.

Köszönjük a szép készülődést a gyerekeknek, Józsi és Flóri atyának, hogy szeretetükkel végig velünk és mellettünk voltak, a kedves családoknak, akik az agape részében segítettek és jelenlétükkel bátorították a gyermekeiket!

Vidám, tartalmas szép légkörű együttlétünk után ugyan ilyen szép folytatást kérünk és kívánunk a holnap első szentáldozáshoz járuló gyermekeinknek!

Gálné Ilike
hitoktató

És az elsőáldozás:

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 19 vendég böngészi