Címlap Új plébániaépület
Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

Új plébánia

Az álom valóra vált, a plébániaközpont felépülhetett Árpád-házi Szent Erzsébet templomához kapcsolódóan. Sok évvel ezelőtt a templom melletti területen kialakított lourdes-i barlangot lebontatta az akkori Városi Tanács, lám 2009-ben a templom szentélyéhez, sekrestyéjéhez ízülve megépülhetett egy szép, modern plébániaközpont Isten dicsőségére és sokunk örömére!
Isten útjai kifürkészhetetlenek…

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 13 vendég böngészi