Hírek röviden

Plébániai könyvtárunk kifejezetten vallási, hitéleti, egyházi könyvekre szakosodott, hogy az érdeklődőket segítse. Lehetőség van helyben olvasásra és kölcsönzésre egyaránt. A nyitva tartási idő kedd 16.00-17.30 között.

Megújult a toronyóra PDF Nyomtatás E-mail

Hosszú évek után végre sikerült felújíttatni az Erzsébet-templom toronyóráját, amely immár pontosan jár és égszínkék éjszakai megvilágítást kapott. A reggel 6-tól este 10-ig óránként való gongatásával arra figyelmeztet, tegyük meg a jót, amíg lehetőségünk van rá!

Az óra felújítását Gyeviki Róza, áprilisban elhunyt testvérünk adományából fedeztük. Rövidtávú terveink szerint - újabb adományok segítségével - a toronyban évek óta némán függő ún. "lélekharangot" is villamosítani tudjuk, hogy a holtakért imádságra szólítson.

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 5 vendég böngészi