Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

Jónak lenni jó! PDF Nyomtatás E-mail

Az újszegedi hívek nagylelkű támogatásának köszönhetően Karitász csoportunk is részese lehet annak az országos összefogásnak, amelynek mottója, "Jónak lenni jó!". Védőszentünk, Árpád-házi Szent Erzsébet nyomába lépve a beérkezett adományokból 39 család karácsonyi előkészületeihez járulhattunk hozzá közösen élelmiszercsomagokkal és több családnál anyagi segítséggel is.

Köszönjük, hogy meghallották Urunk szavát és ilyen módon is megnyitották szívüket egymás felé. Áldott, szeretetteljes karácsonyt és békés, boldog új évet kívánunk az újszegedi közösség valamennyi tagjának!

 

Az újszegedi Karitász csoport tagjai

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 14 vendég böngészi