Hírek röviden

Plébániai könyvtárunk kifejezetten vallási, hitéleti, egyházi könyvekre szakosodott, hogy az érdeklődőket segítse. Lehetőség van helyben olvasásra és kölcsönzésre egyaránt. A nyitva tartási idő kedd 16.00-17.30 között.

Betlehemezés PDF Nyomtatás E-mail

Az újszegedi hittanos gimnazisták kis csapata, Karácsony előtt, egy régi szokás felelevenítésével, betlehemezni indultak. A pásztorok felvették a bundát és angyalok, örömhírt éneklő társak kíséretében családokhoz látogattak el, hogy régies ízű beszéddel, egy kis betlehemes játékkal eljuttassák a Kisjézust minél több házba.

Nagy szeretettel és jószívű vendéglátással fogadtak otthonukban a plébánia hívei bennünket, mi pedig őszinte szívvel, örömmel vittük a karácsonyi üzenetet: „Megszületett a Megváltó!” A látogatások, az együtt töltött idő még jobban elmélyítette a fiatalok közötti barátságokat. Ezúton is hálásak vagyunk a fogadtatásokért és bízzunk benne, hogy jövőre ismét magunkra ölthetjük a pásztorbundát…

További képek megtekinthetők itt.

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 11 vendég böngészi