Hírek röviden

Plébániai könyvtárunk kifejezetten vallási, hitéleti, egyházi könyvekre szakosodott, hogy az érdeklődőket segítse. Lehetőség van helyben olvasásra és kölcsönzésre egyaránt. A nyitva tartási idő kedd 16.00-17.30 között.

Jegyes-iskola PDF Nyomtatás E-mail

Meggyőződésünk szerint – a valláshoz hasonlóan – a házasság sem magánügy, hanem a legszemélyesebb közügy. A kölcsönös és áldozatos szeretetben megélt házasélet nem megy magától, nem valósul meg automatikusan, amiről az ifjú szerelmesek álmodoznak. Bizony olyan vállalkozás ez, amely életre szóló. Épp ezért szükséges felkészülni, majd naponta tenni is kell az áldozatos szeretet növekedéséért. Ebben nyújt segítséget a plébánián induló 8 alkalomból álló Jegyes-iskola, melyet házaspárok és a plébános tart azon jegyespárok számára, akik egyházi házasságra készülnek. Első alkalom február 22, szombat 16.30.

Bóna Lajos és Judit, Brzózka Marek és Ilona, 
Szántó Laja és Babi, Szilárd Gábor és Anna

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 12 vendég böngészi