Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

Tágas Tér Fesztivál PDF Nyomtatás E-mail

A Szegedi Ökumenikus Lelkészkör kezdeményezésével és szervezésében, valamint a Szeged-Csanádi Egyházmegye támogatásával szeptember 25-27. napjaiban megvalósuló Tágas Tér Fesztiválon plébániánk is aktív szerepet vállalt.

Péntek 18.30-kor kezdődött a Liget főszínpadán a Gen Verde koncertje. A világ 13 országából 21 taggal érkező, Istennek szentelt személyekből álló ének- és zenekar 150, többnyire szakmunkás szegedi fiatallal lépett színpadra. Az evangélium erejét, szépségét és aktualitását énekelték meg.
A Teréz-templom adott helyt a Márk-drámának.
Szombat este 22 órától az Erzsébet-templomban tartottuk a havonta szokásos taizéi énekes imádságunkat.
A 9.30 órai családos szentmisén az énekeket a Budapestről érkező Gável testvérek ének- és zenekara vezette.

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 12 vendég böngészi