Címlap Hírek Templombúcsú és családi nap
Hírek röviden

Plébániai könyvtárunk kifejezetten vallási, hitéleti, egyházi könyvekre szakosodott, hogy az érdeklődőket segítse. Lehetőség van helyben olvasásra és kölcsönzésre egyaránt. A nyitva tartási idő kedd 16.00-17.30 között.

Templombúcsú és családi nap PDF Nyomtatás E-mail

Templombúcsút és családi napot tartunk 2016. szeptember 3-án, szombaton a Boldog Kalkuttai Teréz anya templomban. Családi kalandtúra és kincsvadászat, trükkös logikai és ügyességi feladatok minden korosztálynak, vidámság, móka, kacagás.

Program:

9.30: érkezés, regisztráció a Teréz anya templom épületében (Fő fasor 101).
10.00-től kezdetét veszi a kincsvadászat.
12.00 közös ebéd minden résztvevőnek
13.30 Nosztalgiázunk: filmvetítés a templomépítésről. Minden, ami 10 éve történt!
15.00 órakor a Godspell című musical bemutatója
17.00 órakor templombúcsúi szentmisét celebrálja Gyulay Endre nyugalmazott püspök

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 17 vendég böngészi