Címlap Hírek Székelyföldi vendégek
Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

Székelyföldi vendégek PDF Nyomtatás E-mail

Augusztus 19-én, a délelőtti szentmise végén Oroszhegyről érkezett az Erzsébet-kórus. Minden tagjuk – szüleik jóvoltából - a keresztségben Árpád-házi Szent Erzsébet mennyei pártfogását kapta. Közel egy évtizede kórust alakítottak, és a Kárpát-medence szerte elzarándokolnak minden templomba, melynek Szent Erzsébet a titulusa. Köszönjük, hogy minket is megörvendez-tettek énekükkel és példás helytállásukkal.

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 20 vendég böngészi