Címlap Hírek Templombúcsú és családi nap
Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

Templombúcsú és családi nap PDF Nyomtatás E-mail

Templombúcsút és családi napot tartunk 2016. szeptember 3-án, szombaton a Boldog Kalkuttai Teréz anya templomban. Családi kalandtúra és kincsvadászat, trükkös logikai és ügyességi feladatok minden korosztálynak, vidámság, móka, kacagás.

Program:

9.30: érkezés, regisztráció a Teréz anya templom épületében (Fő fasor 101).
10.00-től kezdetét veszi a kincsvadászat.
12.00 közös ebéd minden résztvevőnek
13.30 Nosztalgiázunk: filmvetítés a templomépítésről. Minden, ami 10 éve történt!
15.00 órakor a Godspell című musical bemutatója
17.00 órakor templombúcsúi szentmisét celebrálja Gyulay Endre nyugalmazott püspök

 
Ki olvas minket
Oldalainkat 13 vendég böngészi