Hírek röviden

A Forráspont Lelkigondozó Szolgálat 2017. március 1-jén megkezdte működését a Szegedi Katolikus Egyetemi Lelkészség irodáján, a Dugonics tér 12. szám alatt. Bejelentkezés: elektronikusan: forraspontszeged@gmail.com; telefonon a 20-3689412 számon, vagy személyesen a Forráspont Lelkigondozó Szolgálatnál. Facebook: https://www.facebook.com/forraspontszeged

2018. október 14. PDF Nyomtatás E-mail

• Vasárnap délután 5 órakor ismét ovis misét mutat be a Teréz-anya templomban Flóri atya az óvodáskorú kisgyermekeket nevelő családok számára.
  • Az Erzsébet-templomban az esti misék előtt 17 órától, a Teréz-templomban pénteken és szombaton 16 órától rózsafüzért imádkozunk a Rózsafüzér Királynőjének tiszteletére.
  • A következő hétvége Missziós hétvége - a perselygyűjtéseket a missziók javára továbbítjuk.
  • 2019-es Missziós falinaptár vásárolható a sekrestyékben és a plébániai irodán.
  • A legfrissebb Liget Hírmondó és a Toronyirány a templomok ingyenes kiadványokat tartó asztaláról elvehető és terjeszthető.
  • Az M5-ös csatornán, október 15-én hétfőn este 20.15-21.30-ig lesz ismertető a Torinói lepelről - amit a kutató az Erkel színházban is tartott. Szíves figyelmükbe ajánljuk!
  • A Pasztorális Helynökség CsaládKözPontja vár minden érdeklődőt a CsaládEgyetemre. A következő előadást Mustó Péter jezsuita atya tartja október 16-án, kedden 18 órakor a szegedi Katolikus Házban, „A lélekről” címmel.

Ki olvas minket
Oldalainkat 13 vendég böngészi